У Житомирі розшукують охочих «підняти з тротуару» мільйон гривень

Фото: мережа Інтернет

На Житомирських хідниках та дорогах фактично валяється один мільйон гривень. Проте підібрати ці гроші нікому. Міська рада виділяє кошти на прибирання доріг та хідників, але черги з охочих виконувати ці роботи немає.

На початку жовтня комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради, відповідальне за прибирання, вдруге оголосило п’ять тендерів загальною вартістю трохи більше одного мільйону гривень. Проте відбувся лише один. Інші торги не відбулися, бо охочих заробляти на прибиранні не знайшлося.

«Зараз в нас проводять прибирання ПП “8 ЖЕК”,  ПП “4 ЖЕК”, “Коменерго”, але через реорганізацію ОСББ та ЖЕКів змінилося закріплення територій. Щоб прибирати тротуари, не закріплені за цими компаніями, провели торги, розповіла Світлана Кузьменко, заступник голови тендерного комітету КП “УАШ”. Вони двічі не відбулися і зараз будемо проводити переговорну процедуру. От так і виходить, що частину міських тротуарів ніхто зараз не прибирає».

Проте працівники ЖУАШ не сидять, склавши руки в очікуванні прибиральників, а самі роблять, що можуть.

«Коли маємо можливість, то прибирає наша міні-техніка, але не завадило б відремонтувати тротуари, бо якщо ми по цим вибоїнам пускатимемо наші ШМІДТи, довго вони нам не прослужать, пояснила Світлана Кузьменко. А решту тротуарів прибирають наші двірники. Але щоб прибирати так досконало, як потрібно, то ніхто не прибирає».

В очікуванні двірників Житомир закидає осіннім листям та сміттям. Поки що не снігом.

Діана МІНАЄВА

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі розшукують охочих «підняти з тротуару» мільйон гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*