У Житомирі фахівці перевірятимуть якість ремонту доріг у лабораторії за півтора мільйона гривень

У Житомирській області фахівці управління дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації будуть перевіряти якість відремонтованих доріг за допомогою нової лабораторії. Про це повідомив начальник управління Роман Крисюк.

Мова йде про створення лабораторії для контролю якості ремонту доріг області. Для цього найближчим часом планують придбати технічне обладнання вартістю понад півтора мільйона гривень. Таке рішення чиновники прийняли для контролю за підрядниками та якістю самого асфальтного покриття.

За словами начальника управління, різні компанію можуть робити різні висновки. Тож їх необхідно перевіряти.

«Ціна обладнання, яке необхідне для проведення перевірки якості ремонтних робіт, починається від півтора мільйона гривень. Це і сита, і керновідбірники, і коронки і т. ін. Понад 100 найменувань. На закупівлю цього обладнання ми будемо оголошувати тендер. Приміщення це окрема тема. Це буде приміщення, яке є на балансі облдержадміністрації або обласної ради», – розповів Роман Крисюк.

Разом з тим в облдержадміністрації планують придбати й спеціалізований автомобіль. Мова йде про авто, на яке можна буде встановити керновідбірник та складати проби відібраних матеріалів.

В управлінні будівництва та інфраструктури вже навіть є фахівець, який буде проводити експертизу якості ремонту дорожнього покриття.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі фахівці перевірятимуть якість ремонту доріг у лабораторії за півтора мільйона гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*