Старт опалювального сезону: у Житомирі вже сьогодні обіцяють подати тепло

У домівки житомирян вже до кінця дня обіцяють подати опалення. Про це повідомив директор комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

За його словами, працівники підприємства посилено працюють над запуском усіх котелень міста. Тож, ймовірно, до кінця дня тепло з’явиться у помешканнях житомирян.

«Більша частина котелень по місту вже запущені. Зараз працюють над запуском тих, які залишилися. Сьогодні будуть запущені усі котельні», – сказав Дмитро Рогожин.

Тимчасові проблеми з запуском опалення залишаються у кількох багатоповерхівках на бульварі Польському, адже підрядники закінчують ремонтні роботи по заміні тепломережі.

«Роботи по Малікова закінчуємо. Залишилося доробити дві мережі. Протягом двох-трьох днів ми запустимо масив. Залишилося ще 6 будинків та один дитячий садочок на бульварі Польському, але до кінця місяця підрядник має завершити усі роботи», – пояснив директор «Житомиртеплокомуненерго».

Нагадаємо, що у Житомирі затвердили нові тарифи на централізоване теплопостачання. За інформацією міської ради, новий тариф на тепло для населення збільшиться приблизно на 12 %.

Будьте першим, хто прокоментував "Старт опалювального сезону: у Житомирі вже сьогодні обіцяють подати тепло"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*