Пам’ятник воїнам Житомирщини вже добудували і навіть встигли “роздіти” (ФОТО)

У житомирському сквері поруч з майданом Соборним вже завершують будівництво пам’ятника “Воїнам Житомирщини – захисникам Вітчизни у збройному конфлікті на сході України”. Залишилося зняти будівельний забор та прибрати територію від залишків будівельних матеріалів. На об’єкт вже завезли всі чотири фігури.

Представник забудовника – компанії ДП “Фаворит ОПТ” Олена Розенблат також розповіла, що після встановлення фігури встигли навіть “роздіти”. Хтось зняв захисну плівку з фігур, проте станом на 30 вересня, їх ще раз замотали, щоб зберегти інтригу до дня відкриття.

“Станом на сьогодні роботи виконані в повному обсязі. Роботи завершені в першій половині вересня Сума отримана станом на сьогодні- 4,5 млн грн”, – сказала Олена Розенблат.

Нагадуємо, що на об’єкті зняли плівку навіть попри камери відеоспостереження, які нещодавно встановили з видом на памятник.

Офіційне відкриття пам’ятника Воїнам Житомирщини” планується на відзначення свята Покрови та українського козацтва.  

Нагадуємо, що загальна вартість будівництва пам’ятника склала майже 8 млн грн. Також чому  після початку виконання робіт вартість будівництва зросла на 1,5 млн грн читайте тут

Будьте першим, хто прокоментував "Пам’ятник воїнам Житомирщини вже добудували і навіть встигли “роздіти” (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*