Виставка, фотосесія, концерт та подарунки: у Житомирі бібліотеки святкують професійне свято (ФОТО)

Сьогодні, 30 вересня, святкують Всеукраїнський день бібліотек. Не секрет, що кожна бібліотека старається задля свого читача бути цікавою. Виставки, творчі вечори, концерти, тематичні клуби, — сучасна бібліотека дійсно мультифункціональна.

Тетяна Данилевич, завідувачка відділу соціокультурної діяльності та естетичного виховання Житомирської обласної бібліотеки для дітей розповіла, як вони сьогодні святкують:

«Сьогодні бібліотекарі святкують День бібліотеки разом зі своїми читачами.

Першокласники зі школи № 12 сьогодні спробували себе в ролі бібліотекаря і спробували створити свій власний креативний читацький формуляр з наліпками.

Для всіх тих, хто сьогодні відвідав бібліотеку, працювала наша фотографка Ярослава Гапонова, яка робила професійні знімки читачів з їх улюбленими книгами. Наша бібліотека має тематичні фотозони і постійні виставки цікавих новинок для дітей.

Також у нашому залі презентується художня виставка Олени Славової і виступить з концертом на фортепіано викладачка музичного коледжу імені Косенка Ольга Синицька. А на найуважніших учасників нашого святкування чекають тематичні подарунки.

Я вважаю, що і дитині і дорослому цікаво в нашій бібліотеці.»

Нагадаємо, що Житомирська обласна бібліотека імені Олега Ольжича для своїх відвідувачів також проводила цікаві заходи.

Будьте першим, хто прокоментував "Виставка, фотосесія, концерт та подарунки: у Житомирі бібліотеки святкують професійне свято (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*