Сьогодні, 30 вересня, святкують Всеукраїнський день бібліотек. Не секрет, що кожна бібліотека старається задля свого читача бути цікавою. Виставки, творчі вечори, концерти, тематичні клуби, — сучасна бібліотека дійсно мультифункціональна.
Тетяна Данилевич, завідувачка відділу соціокультурної діяльності та естетичного виховання Житомирської обласної бібліотеки для дітей розповіла, як вони сьогодні святкують:
«Сьогодні бібліотекарі святкують День бібліотеки разом зі своїми читачами.
Першокласники зі школи № 12 сьогодні спробували себе в ролі бібліотекаря і спробували створити свій власний креативний читацький формуляр з наліпками.
Для всіх тих, хто сьогодні відвідав бібліотеку, працювала наша фотографка Ярослава Гапонова, яка робила професійні знімки читачів з їх улюбленими книгами. Наша бібліотека має тематичні фотозони і постійні виставки цікавих новинок для дітей.
Також у нашому залі презентується художня виставка Олени Славової і виступить з концертом на фортепіано викладачка музичного коледжу імені Косенка Ольга Синицька. А на найуважніших учасників нашого святкування чекають тематичні подарунки.
Я вважаю, що і дитині і дорослому цікаво в нашій бібліотеці.»
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0434-1-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0396-1-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0407-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0412-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0414-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0410-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0427-1-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0421-1024x683.jpg)
Нагадаємо, що Житомирська обласна бібліотека імені Олега Ольжича для своїх відвідувачів також проводила цікаві заходи.
Будьте першим, хто прокоментував "Виставка, фотосесія, концерт та подарунки: у Житомирі бібліотеки святкують професійне свято (ФОТО)"