Перевезення пільговиків у громадському транспорті Житомира: що зміниться

Перевезення пільговиків у громадському транспорті Житомира: що зміниться

Нещодавно Житомирська міська рада анонсувала підвищення вартості проїзду в усьому громадському транспорті міста з 23 березня. Планується, що разова плата за проїзд становитиме 15 грн.  

За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, попри збільшення вартості проїзду, перевезення пільгових категорій залишається безкоштовним:

«У електротранспорті у нас без змін. Усі 25 пільгових категорій передбачених законом – безкоштовні. В маршрутках навіть при тому тарифі, який плануємо, перевізники не погоджуються возити безкоштовно всі категорії, тому що немає компенсації. Але вони возять 8 категорій громадян безкоштовно – всі військовослужбовці, учасники бойових дій, АТО, ветерани Революції Гідності, інваліди 1 групи, діти-інваліди, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, родини загиблих».

Єдине нововведення, яке стосується пільговиків – це перевезення учнів у маршрутках. Відтак, вартість проїзного квитка для школярів зросте на 2 грн, за умови, що учні будуть їздити без обмежень протягом усього навчального року та влітку.

Нагадаємо, у Житомирі з 23 березня зросте вартість проїзду в громадському транспорті: деталі. 

Будьте першим, хто прокоментував "Перевезення пільговиків у громадському транспорті Житомира: що зміниться"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*