Перевізники області збираються підняти вартість проїзду: у ЖОДА хочуть обґрунтування

Сьогодні, 9 жовтня, на нараді перевізники області заявили, що найближчим часом хочуть збільшити ціну за проїзд. Управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА збирається проаналізувати складові ціни проїзду кожного маршруту одразу після того, як перевізники нададуть економічне обґрунтування.

За словами перевізників області, вони хочуть підняти вартість проїзду через  через постійне підвищення вартості палива. Адже саме з вартості проїзду виплачують заробітну плату водіям та перевозять за ці кошти пільговиків.

Заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький пояснив, що всі перевізники області мають надати свої розрахунки щодо ціни на перевезення для аналізу та акумулювання загальної інформації до профільного управління. І лише після цього обговорюватимуть питання збільшення оплати за  проїзд.

Начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк зауважив, що наразі лише п’ять перевізників області надали свої розрахунки та заяви з наміром про підвищення вартості проїзду на своїх маршрутах.

За його словами, з 1 жовтня 2018 року по області була визначена з перевізниками вартість одного пасажирокілометра – 61 коп. Проте через значне здорожчання основних видів палива ціна одного пасажирокілометру збільшиться.

Фото: мережа Інтернет


Раніше на TIMES.ZT:

Будьте першим, хто прокоментував "Перевізники області збираються підняти вартість проїзду: у ЖОДА хочуть обґрунтування"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*