Вночі 22 квітня на 187 км автошляху Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський біля с. Пряжів під Житомиром сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередньою інформацією ГУНП, близько 1:00 водій автомобіля «Hyundai Sonata», 23-річний житомирянин, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив наїзд на колесовідбійник.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/343297033_768883588283410_2556688482313604210_n.jpg)
В результаті ДТП зазнали травмувань дві пасажироки седана. 21-річну житомирянку медики терміново госпіталізували до реанімаційного відділення обласної лікарні. Наразі дівчина перебуває у важкому стані та бореться за життя. 20-річну постраждалу ушпиталили до травматології міської лікарні. Ще одному пасажирові, 23-річному житомирянину, надали допомогу без госпіталізації.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/342993733_552764210310979_4158039884148718013_n.jpg)
Під час медичного обстеження водія автівки було здійснено перевірку й щодо вживання ним алкоголю та отримано позитивний результат (1,3 проміле). Тепер йому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 8 років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/343084812_764100505343562_3237575251929518542_n.jpg)
Нагадаємо також, що на околиці Житомира не розминулися мотоцикл та легковик: є постраждалі.
Будьте першим, хто прокоментував "Під Житомиром п`яний водій влетів у колесовідбійник: є постраждалі (ФОТО)"