Польські протестувальники блокують кордон і для вантажівок з гумдопомогою, і для цистерн з паливом

На україно-польському кордоні продовжуються протести польських перевізників. Наразі попередні припущення про спонсорування даної блокади російськими силами стають все більш очевидними. Адже попри свої обіцянки, польські страйкарі не пропускають ані гуманітарну допомогу, ані цистерни з паливом.

“Очевидно, що заяви про пропуск гуманітарної допомоги і вантажів теж не відповідають дійсності. Ми зафіксували численні факти, коли цистерни з паливом та гуманітарка стоять в чергах”,

— повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач.

За словами посадовця, наразі на пункті пропуску Краківець-Корчова заблоковані 1200 вантажівок, а на пункті пропуску Рава-Руська – Гребенне — 500.

Загалом же у чергах на пунктах пропуску стоїть близько 3 тисяч вантажівок.. Через таку ситуацію нині ускладненим є і прохід україно-словацького кордону Адже частина вантажівок поступово переїздить саме туди.

Наразі єдиний не заблокований пункт перетину на кордоні Польщі з Україною «Медика – Шегині». Нині там перебуває 1200 вантажівок, які поступовопроходять кордон. Однак відсьогодні поляки обіцяли перекрити і цей пункт пропуску.

Нагадаємо також, що у разі продовження блокування польськими перевізниками українського кордону Єврокомісія може покарати Польщу.

Будьте першим, хто прокоментував "Польські протестувальники блокують кордон і для вантажівок з гумдопомогою, і для цистерн з паливом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*