Працювати чи закритись? В Житомирі ФОПи разом з обласною та міською адміністраціями ведуть перемовини (ФОТО-ВІДЕО)

3 березня Житомирська міська рада та ОДА спільно з ФОПами проводить засідання комісії, щоб вирішити, як допомогти підприємцям, яким через карантинні обмеження червоної зони заборонено працювати. 

З самого ранку 3 березня під стінами Житомирської ОДА проходив мітинг «Право на працю». Сотні людей з Бердичева, Андрушівки, Чуднова, Житомира зібралися під стінами Житомирської ОДА з вимогою дозволити бізнесу працювати.

Після 15 години до людей вийшов голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та міський голова Сергій Сухомлин, які ініціювали переговори спільно з ФОПами, але без журналістів та ЗМІ.

Обговорення проблеми тривали приблизно годину. В цей час люди очікували під стінами Житомирської ОДА. Проте, до єдиного рішення влада не дійшла. 

«Переговорний процес триває, ні до чого ще не прийшли. Люди будуть працювати на свою відповідальність, онлайн, на винос, законом це не заборонено. В людей просто не залишається іншого вибору. Дехто вирішив виходити на роботу з дотриманням всіх карантинних норм. Переходимо в міську раду, і далі будемо вирішувати», — прокоментував громадський діяч Андрій Попов. 

«Сьогодні ми ще будемо проводити міську комісію. Голова адміністрації вже підготував звернення до головного санітарного лікаря, в п’ятницю може бути перегляд зони в залежності від того, які будуть показники», — зауважив Сергій Сухомлин.

Будьте першим, хто прокоментував "Працювати чи закритись? В Житомирі ФОПи разом з обласною та міською адміністраціями ведуть перемовини (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*