Президент України звільнив Олексія Данилова з посади секретаря СНБО

Президент України звільнив Олексія Данилова з посади секретаря СНБО

Сьогодні, 26 березня, президент України Володимир Зеленський своїм указом звільнив з посади секретаря РНБО відомого скандальними заявами одіозного Олексія Данилова. Довго місце секретаря не пустувало. І слідом за попереднім указом на сайті Офісу Президента з`явився новий – про призначення на звільнену посаду очільника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка.

Нагадаємо, що Данилов був тринадцятим секретарем РНБО України та обіймав цю посаду з 3 жовтня 2019 року. Причини його раптового звільнення наразі не розголошуються.

Новий секретар РНБО 41-річний генерал-майор Литвиненко очолював Службу зовнішньої розвідки останні три роки. Доти з 2014 до 2019 обіймав посаду заступника секретаря РНБО.

Цікаво, що на початку 90-х Литвиненко навчався на росії, де у 1994 році закінчив Інститут криптографії, зв’язку та інформатики Академії ФСК рф за спеціальністю прикладна математика. Згодом, повернувшись в Україну, також отримав диплом спеціаліста з правознавства у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. А у 2013 закінчив у Великобританії Королівський коледж оборонних наук.

Литвиненка на посаді голови Служби зовнішньої розвідки замінить О. Іванченко.

Будьте першим, хто прокоментував "Президент України звільнив Олексія Данилова з посади секретаря СНБО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*