Прогулянка засніженим містом: парк 30-річчя Перемоги у Житомирі (ФОТО)

Прогулянка засніженим містом: парк 30-річчя Перемоги у Житомирі

Якщо ви зібралися на прогулянку до Монумента Слави у Житомирі, можете відвідати також парк 30-річчя Перемоги, що розташовується неподалік – перед мостом і за “Польським домом” на одному з берегів річки Кам’янка.

Це місце, де багато житомирян навіть ніколи не бували, а дехто й не здогадувався про його існування.

Аби дістатися до парку, спочатку необхідно спуститися від вулиці Чуднівської, пройтися провулком з приватною забудовою і піднятися кам’яними сходами, звідки у нинішню пору відкривається краєвид на центральну частину міста, Шодуарівський парк, пішохідний міст, Тетерів та ін. Навесні та влітку усе затіняє зелень дерев і чагарників.

Основний елемент парку – пам’ятний знак – літак МІГ-15, встановлений в жовтні 1974 року на честь ІІ-ї повітряної армії, що звільняла Житомир від німецьких загарбників. Алеї парку облаштовувати почали у 1975 році, втім, тепер це просто доріжки без будь-якого покриття, що ведуть між дерев вглиб парку і далі до будинків та водойми.

Алеї наразі від снігу ніхто не чистив, а от сходами до літака можна дістатися без проблем, аби побачити його зблизька та помилуватися містом.

Юлія Демусь

Місце щасливих людей: спуск до набережної та Бульвар Польський у Житомирі після реконструкції (ФОТО)

Зимова казка в парку “Крошенський” у Житомирі (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Прогулянка засніженим містом: парк 30-річчя Перемоги у Житомирі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*