«Разом творимо дива»: в Житомирі дітлахи яскраво відзначили День ЗСУ, Волонтера та Святого Миколая (ФОТО)

«Разом творимо дива»: в Житомирі дітлахи яскраво відзначили День ЗСУ, Волонтера та Святого Миколая

Учора, 6 грудня, українці відзначали потрійне свято – День Збройних Сил України, День Волонтера та День Святого Миколая. З цієї нагоди у Житомирі в Центрі творчості дітей і молоді влаштували благодійний продаж поробок та смаколиків на підтримку ЗСУ, а також відзначили волонтерів та благодійні фонди міста. Окрім цього, діти підготували святкові номери та концерт до Дня Святого Миколая.

За словами завідувача організаційно-масовим відділом Центру творчості дітей і молоді Олександра Нечаєва, діти та керівники гуртків об’єдналися на благодійному ярмарку задля наближення перемоги України:

«Сьогодні у нас День Волонтера, День Збройних Сил України та День Святого Миколая. Всі ці люди творять дива, тому ми разом із дітьми будемо говорити про те, що кожна дитина може творити дива так само, попри свій вік. Діти підготували нові номери, напекли смаколики, щоб підтримати військових. Зранку ми відправили бус із теплими речами, зі смаколиками та листівками на передову. А зараз на благодійному ярмарку ми збираємо кошти для поранених військових у нашому шпиталі. Залучений весь центр, всі колективи, всі керівники гуртків, тобто весь центр зараз працює на одне – на наближення нашої перемоги». 

Серед виробів, які представили на ярмарку – різноманітні поробки, смаколики, листівки, флористичні композиції. 

«Ми з дітьми виготовляємо різні вироби з природних матеріалів, фетру, глини, бісеру. У нас задіяні всі техніки, дітям дуже це подобається, і ось сьогодні ми тут, щоб допомогти нашим воїнам», – розповідає керівниця гуртка «Природа і мистецтво» Вікторія Тимощук.

«Ми представляємо на ярмарку роботи дітей на підтримку ЗСУ. Діти мого гуртка представили свої роботи, а також тут виготовлені власноруч цукерки, пряники, поробки, магніти», – додає керівниця гуртка «Флористика» Вероніка Савченко.

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

Нагадаємо, листи з побажаннями, майстер-класи, ігри: де та як у Житомирі працює Резиденція Святого Миколая (ВІДЕО). 

Будьте першим, хто прокоментував "«Разом творимо дива»: в Житомирі дітлахи яскраво відзначили День ЗСУ, Волонтера та Святого Миколая (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*