Родині загиблого героя Дмитра Ільницького досі не виділили землю

Під час сесії Житомирської міської ради несподівано випливла одна досить неприємна для можновладців історія. Виявляється, родина Д. Ільницького досі не отримала земельну ділянку, на яку має повне право згідно з чинним законодавством. Чому так сталося і хто конкретно винен?..

Житомирянин Дмитро Ільницький пішов до Збройних Сил України добровольцем у березні 2014 року. Служив у Високомобільних десантних військах. 29 листопада 2014 р. під час обстрілу у селищі Піски Донецької області лейтенант Д. Ільницький отримав важке поранення, а 30 листопада помер. Похований на Смолянському військовому цвинтарі у Житомирі. Указом Президента України від 15 травня 2015 року нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). На стіні гімназії №3, де навчався Дмитро, встановлено меморіальну дошку.

…У залі міської ради почалися дрібні політичні чвари. Зокрема, Любов Цимбалюк (фракція «Батьківщина») звинуватила владу у нечуйному ставленні до родин героїв АТО. Мер Сергій Сухомлин заявив, що вільні ділянки для атошників є в районі Глибочиці та на вулиці Радоновій. Він пообіцяв прискорити оформлення документів і виділити родині корінного житомирянина Дмитра Ільницького те, що належить за законом.

Але це ще не все. Річ у тому, що мама Д. Ільницького нещодавно народила… трійню! Щоб забезпечити братів та сестер загиблого героя всім необхідним, міська влада виділила родині додатково 250 000 грн. матеріальної допомоги.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Родині загиблого героя Дмитра Ільницького досі не виділили землю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*