Житомиряни допомогли знайти і затримати вбивцю-втікача

Буквально вчора Times.Zt.Ua писав про свідчення одного житомирянина, згідно з якими вбивця Олександр Козел, який втік з центру реабілітації – був помічений біля залізничного вокзалу Житомира. І ось новина: втікача вже упіймала поліція. Речниця обласного управління поліції Алла Ващенко подякувала громадянам Житомирщини за допомогу.

“Щойно у Ружинському районі оперативники карного розшуку ГУНП та Управління пенітенціарної служби в області затримали втікача з колонії. Окрема вдячність активним жителям Житомирщини, які відгукнулись на інформацію поліції про розшук небезпечного злочинця та допомагали у цьому. Саме ваші відомості відіграли важливу роль,” – заявила А. Ващенко на свої сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 29-річний О. Козел відбував покарання за вбивство у житомирській виправній колонії №4. Він відсидів 9 років з 13, присуджених йому за скоєння тяжкого злочину. Тепер, після спроби втечі, йому додадуть ще 5 років. Характерно, що втікач, судячи з усього, не відрізняється особливою кмітливістю. Його, як і підозрювали оперативники, потягло в рідні місця, у Ружинський район. Там його швидко вирахували та затримали поліцейські.

Тарас СТРІЛЬЧИК

1 коментар до "Житомиряни допомогли знайти і затримати вбивцю-втікача"

  1. Орина Маркевич | 13.04.2018 at 09:13 | Відповіcти

    Його прізвище повністю відповідає його розуму. Тікати з вязниці за 3 роки до визволення, та ще й у місце проживання, було абсурдно.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*