Росіян готують до примусових робіт: розвідка Британії

Росіян готують до примусових робіт: розвідка Британії

Останнім часом на росії спостерігається збільшена кількість закликів у публічному просторі до залучення суспільства до потреб війни, що нагадує радянський підхід. Про це повідомляється у недільному огляді Міністерства оборони Великої Британії.

За останні тижні тон публічних дебатів на росії перейшов від простого критикування осіб, що висловлюють незгоду з війною в Україні, до закликів до громадян активно жертвувати своїм життям на підтримку військових зусиль. Таку інформацію надали британські аналітики.

Зокрема, російські державні ЗМІ та бізнес-структури звернулися до Міністерства економіки з проханням надати дозвіл на шестиденний робочий тиждень для працівників, з урахуванням економічних потреб у війні, ймовірно, без додаткової оплати.

21 травня 2023 року пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що громадяни повинні працювати по дві додаткові години щодня на військових заводах, після своєї основної роботи.

“Зміна тону розмови явно нагадує про радянське почуття суспільного примусу. Це також свідчить про те, що керівництво, швидше за все, вважає економічні показники  вирішальним фактором перемоги у війні”, – констатували британські аналітики.

Нічна атака Шахедів: в Житомирі пошкодження, жертв немає

Будьте першим, хто прокоментував "Росіян готують до примусових робіт: розвідка Британії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*