росіяни втратять десятки тисяч своїх військових, якщо наважаться на новий наступ з білорусі

Сьогодні Міністерство оборони білорусі повідомило про нарощування регіонального угрупування військ рф та рб на українському кордоні. Окрім того, планується проведення спільного льотно-тактичного навчання авіаційних підрозділів російських та білоруських збройних сил.

Зогляду на такі заходи зростає ймовірність нового наступу рашистів з боку білоруського кордону.

Українці мають бути готовими до будь-якого розвитку подій, зокрема, і ще одного нападу окупантів з Білорусі“,

— заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Разом з тим, у Генштабі впевнено заявляють, що далі кордону російські терористи не пройдуть.

Ми створили угруповання на кордоні з Білоруссю, яке готове гідно зустріти ворога. Київська область досить потужно підготувалася до можливого нового наступу. Це кілька рубежів навколо Києва загальною протяжністю близько 1000 км, де на основі фортифікаційних позицій довгострокових оборонних споруд створена потужна система оборони, і так просто пройти буде неможливо.

Скоригували вогонь артилерії, роботу від снайперських груп до мобільних вогневих груп. Ми не плануємо пропустити їх далі за кордон“,

— наголосив командувач угруповання сил та засобів оборони Києва, генерал Олександр Павлюк.

У білорусь і справді останнім часом продовжує прибувати особовий склад, озброєння, військова і спеціальна техніка збройних сил рф, однак за інформацією білоруських партизанів, нічого кардинально нового не відбувається. А абсолютна більшість прибулої техніки — колісні вантажівки, які займаються постачанням.

Будьте першим, хто прокоментував "росіяни втратять десятки тисяч своїх військових, якщо наважаться на новий наступ з білорусі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*