Житомирянка Альона Тарабан – справжній приклад наполегливості та цілеспрямованості. Нині вона створює на замовлення солодкі шедеври – торти та корпусні цукерки ручної роботи, але зізнається, що цьому передував тривалий період невдач, спроб і помилок. Втім, як і в кожному починанні, без цього ніяк не обійтися.
«Я з дитинства захоплювалася кулінарією та усім, що з цим пов’язано. Моїм кумиром був Джеймс Олівер – відомий англійський шеф-кухар, ресторатор, автор популярних у світі книг і телепередач на тему кулінарії. Передивилася усі програми за його участі, маю вдома безліч його книг, – розповідає 24-річна Альона Тарабан.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/d6cb5c2c-1eca-42dc-9377-b98072bd380e-682x1024.jpg)
– Коли вирішила спекти перший торт, він не вийшов і я зрозуміла, що це напевно не моє. Поряд з цим, продовжила дивитися фото і відео виробів інших кондитерів, надихалася ними, захоплювалася. Щось мене підштовхувало на цей шлях, я пробувала, вчилася і поступово почалося вдаватися все краще і краще. Кондитерська справа стала моїм хобі, не відвідувала жодні курси чи майстер-класи, все опановувала самостійно, а вищу освіту я здобувала у Вінниці за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа». Якось попросила рідних подарувати мені спеціальну форму для сфер, планувала використовувати їх для декорування тортів, але побачила, що в них можна робити й цукерки.
Вони у мене не вийшли раз, другий, третій, п’ятий, шостий, а лише з сьомої спроби щось вдалося. Досі не розумію, звідки таке бажання зробити саме їх. Може, це була доля. Ті цукерки були криві та незрозумілі, але переглядаючи надалі безкоштовні тематичні відео, я робила висновки, яким чином наступного разу не допустити таких помилок. З цими знаннями все ж таки досягнула, чого хотіла. Мені дуже допомагає чоловік. Він – головний критик і дегустатор, радить, що потрібно додати, забрати, які доповнення зможуть зробити смак яскравішим. Отримавши перше замовлення на цукерки, дуже здивувалася і злякалася, опанувавши емоції зробила їх якнайкраще і далі все пішло «як по маслу». Люди замовляли цукерки, лишали просто божевільні та надзвичайні відгуки про мою роботу, смаки».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/eed3d6a1-5559-45f1-bd87-c69d399405a1-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/e729f6cb-826b-421f-a719-5ed6e3d0cfa5-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/d2197a36-fd13-49cc-a5ec-f4952e0d07c6-902x1024.jpg)
Житомирянка має 12 різних смаків цукерок (фісташка малина, кокосова карамель, груша-дорблю, апероль-апельсин, полуниця-бурбонська ваніль, кава-бейліс (із кавовим зерном всередині), фундук (із цілим фундуком всередині), чорничний йогурт, рафаело, манго-маракуя, персик-лічі, піна-колада), для кожного з яких передбачені різні полікарбонатні форми. Переважна більшість ягід – з власного саду, а решту екзотичних фруктів в сиропі фірми «Monin», разом із шоколадом замовляє у представників кондитерської продукції. За один раз шоколаду оптом бере 5-10 кг, використовує лише якісний бельгійський «Callebaut». Готові цукерки пакує в коробки по 9, 12, 16 та 24 шт. Можна обрати усі одного смаку або асорті.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/c09be9eb-8899-4e46-90d7-f2d73452da56-819x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/be941f70-81f9-4c4e-a8c2-dca54432acf0-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/bc87e077-733e-49b6-9924-a89a67ecf503-768x1024.jpg)
У рецепті цукерок, окрім шоколаду, – желатин, ягоди, фрукти, вершки. Після приготування їх можна з’їсти відразу або тиждень зберігати в холодильнику.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/a76b7172-5a99-459f-8990-0f9af351f074-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/337668324_995803338070880_8180089159336581636_n-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/333122114_1569400910140035_9071537291198915948_n-768x1024.jpg)
«Коли обираю смаки для цукерок, у першу чергу думаю, що гарно поєднується і щоб я сама хотіла спробувати, щось підказує чоловік. Справжній фурор викликав апероль-апельсин. Це щось таке нове і всі хочуть скуштувати, – веде далі власниця бренду кондитерських виробів «sweets.zt». – Багато хто виділяє смак «кокосова карамель» за його цікавість та індивідуальність. Приготування кокосової карамелі – це витвір мистецтва. Насичена, тягуча кокосова карамель в поєднанні із кокосовою стружкою та молочним шоколадом – ідеальний тандем у моїй цукерці. Шоколад для цукерок темперую, заливаю всі свої форми. Перед цим розтоплюю какао-масло, беру жиророзчинний барвник і вручну пензликом розмальовую кожну форму, очищену спиртом. Далі наповнюю їх шоколадом, охолоджую. Готую ягідну начинку, ганаші. З дотриманням технології це все поступово поєднується в цукерки. Їх залишаю на 6-8 годин у холодильнику для стабілізації».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/332756652_1151589915465839_3970365495048540017_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/99960f3d-5c0a-431d-8e04-66163de5a881-586x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/98516e73-76de-4bf6-905f-814d82e21a31-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/34964c36-e6e1-4acc-add2-e5be5bbff52d-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/7720dd43-a939-4126-a92a-ae34ad16854c-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/03942ef4-bc2c-4576-940e-d318c882dce6-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/2114a444-b89d-4022-a7af-0fcb3cadd7c1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/1139f4cb-080d-461f-894e-13bffcdf9d58-819x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/271ab7a0-9064-4bc0-b886-2e28a487a559-819x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/85fca906-c5e0-4df1-9973-e36c025a35ff-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/69a8cf9e-0ae5-461d-ac8e-d65ada2ffba4-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/8ec6732d-7b64-410a-aa60-055646b113ee.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/8c006418-d417-46ad-bb32-c2225a3c6d5a-575x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/7fe8ae2a-9f14-455b-b29e-684cb3ba5340-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/6ea75c8e-bda7-4b24-b0b4-559f6f99ff4a-768x1024.jpg)
Юлія Демусь
Мистецтво з вишуканим смаком: житомирянка створює крафтові набори полуниці в шоколаді (ФОТО)
Улюблена справа: житомирянка готує японський десерт моті із 15 видами начинки (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Ручна робота і натхнення: унікальні солодощі від Альони Тарабан з Житомира (ФОТО)"