#SaberJunction18: бійці 95-ки понад 4 години утримували оборону Убенсдорфа в Німеччині (ФОТО, ВІДЕО)

Бійці роти 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї бригади під час міжнародних навчань у Німеччині #SaberJunction18 майже 5 годин тримали оборону містечка Убенсдорфа. Попри те, що підрозділи BluFor втричі переважали силами наших військових, вони зустріли шалений опір завдяки продуманій системі оборони та системі маневрування.

Про це розповіли у Генеральному штабі ЗСУ.

Готуючись до навчального бою, українські десантниким протягом доби обладнували свої позиції у Убенсдорфі, ставили навчальні міни та створювали загородження. Супротивники в той час відправляли до міста розвідувальні групи, щоб дослідити позиції українців.

Активна фаза навчань проводилась у форматі «force on force» – «війська проти військ». Реальність бою зіткнень імітували за допомогою лазерної системи MILES. На навчанні українські військові діяли у складі багатонаціональної батальйонної тактичної групи «Блекфут». Крім українців, до неї увійшли дві роти американських і рота болгарських військових.

Довідково: Убенсдорф – містечко на військовому полігоні в Німеччині, спеціально збудоване і обладнане для тренувань.

Нагадаємо, що на загальновійськовому полігоні під Житомиром проводили змагання серед бригад Високомобільних десантних військ на кращий танковий взвод, де упродовж тижня під спекотним сонцем розгорнулася не менш спекотна боротьба між танковими взводами на першість серед бригад ВДВ.

Також, неподалік села Тетерівка на Житомирському військовому полігоні відбулися випробування нової 155-мм самохідної гаубиці «Богдана».

А у травні цього року мешканці Житомира з квітами та сльозами на очах вітали легендарну 95-у десантно-штурмову бригаду, а також вояків інших частин та підрозділів, які тривалий час перебували на лінії розмежування на Донбасі і нарешті повернулися додому.

Будьте першим, хто прокоментував "#SaberJunction18: бійці 95-ки понад 4 години утримували оборону Убенсдорфа в Німеччині (ФОТО, ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*