СБУ повідомила про підозру ректору Почаївської духовної семінарії УПЦ (МП)

Фахівці Служби безпеки зібрали беззаперечні докази вини очільника Почаївської духовної семінарії в антиукраїнській діяльності.

Архієпископ сприяв розпалюванню релігійної ворожнечі та ненависті, поширюючи через соцмережі «дописи», якими принижував національну честь та гідність українців.

Більше того, для підготовки своїх «публікацій» ректор семінарії користувався наративами російських пропагандистів, а для широкого поширення постів використовував анонімний профіль у соцмережі Facebook.

Зауважимо також, що під час обшуків за місцем проживання фігуранта і в приміщеннях семінарії правоохоронці виявили літературу, яка повторювала «тези» кремля щодо внутрішньої ситуації в Україні.

Відтак СБУ повідомила архієпископу про підозру за ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо також, що вчора в єпархіях УПЦ (МП) СБУ виявила російські паспорти, «перепустки федеральних радників рф» та прапор «новоросії». А минулого тижня в результаті обшуків у приміщеннях УПЦ (МП) СБУ виявила проросійську літературу, мільйони готівки та «сумнівних» громадян рф. А в одній з єпархій співробітники СБУ і взагалі застали архімандрита у ліжку з неповнолітнім хлопцем.

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ повідомила про підозру ректору Почаївської духовної семінарії УПЦ (МП)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*