В результаті обшуків у приміщеннях УПЦ (МП) СБУ виявила проросійську літературу, мільйони готівки та «сумнівних» громадян рф

Служба безпеки України завершила контррозвідувальні заходи, які проводила на територіях Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві, Корецького Свято-Троїцького монастиря та у приміщеннях Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ на Рівненщині.

Загалом правоохоронці перевірили понад 350 церковних споруд та 850 осіб. 50 підозрілих громадян України та виявлених на території об`єктів громадян рф пройшли поглиблені контррозвідувальні опитування, у тому числі з використанням поліграфа.

У деяких осіб, що перебували на території храмових комплексів зафіксовані підроблені документи, дехто мав в наявності лише паспорти та військові квитки СРСР, дехто взагалі не мав оригіналів документів, а лише копії.

Більше того, на території Києво-Печерської Лаври правоохоронці виявили 32-річного громадянина України, який підозрюється у причетності до протиправної діяльності в нашій країні проросійського інформаційного агентства «Антван». При цьому він є довіреною особою власника однойменної російської компанії «ANTVAN GROUP» – громадянина рф Орлова О.В., який володів в Україні низкою земельних ділянок і закладів громадського харчування. Наразі це майно заарештовано у межах кримінального провадження.

Окрім того, в результаті обшуків правоохоронці вилучили:

▪️ проросійську літературу, яка використовується під час навчання у семінарії та приходських школах, у тому числі для пропаганди «русского мира»;
▪️ готівку на загальну суму понад 2 млн грн, більше ніж 100 тис. доларів США та декілька тисяч російських рублів.

Вказані безпекові заходи відбувалися у межах чинного законодавства.

Будьте першим, хто прокоментував "В результаті обшуків у приміщеннях УПЦ (МП) СБУ виявила проросійську літературу, мільйони готівки та «сумнівних» громадян рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*