В Україні на випадок критичних ситуацій з електропостачанням облаштовано “Пункти незламності”

В Україні облаштовано вже понад чотири тисячі “Пунктів незламності”. Про це повідомив у своєму вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський.

Розгортаємо по всій країні й наш новий проект підтримки людей – “Пункти незламності”. За підсумками цього дня, підготовлено вже більше чотирьох тисяч таких пунктів. Заплановано – ще більше.

Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота “Пунктів незламності“.

– зазначив Президент.

Такі пункти працюватимуть безкоштовно та цілодобово у випадку виникнення серйозних проблем з енергопостачанням. Там буде електрика, зв’язок, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення мам та дітей. В планах обладнати всі Пункти системами супутникового зв’язку Starlink.

Передусім “Пункти незламності” облаштують при будівлях органів влади, ДСНС, школах тощо. Знайти найближчі до вас ПН можна на сайті nezlamnist.gov.ua на карті, яка постійно оновлюється. Окрім пунктів на інтерактивній мапі також міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах.

Нагадаємо, що Сергій Сухомлин запевнив містян, що Житомир готовий до критичних ситуацій з електропостачанням.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні на випадок критичних ситуацій з електропостачанням облаштовано “Пункти незламності”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*