Сергій Сухомлин прокоментував смерть житомирянки, яка «просила кисню»

Трагічний випадок смерті житомирянки Ольги Грабар, яка була викладачкою державного університету «Житомирська політехніка», набрав гучного розголосу й дискусій серед житомирян. Нагадуємо, що 16 листопада у лікарні № 1 померла житомирянка, яка зверталася до мера через брак кисню в реанімаційному відділенні. 

Сьогодні, 18 листопада, цю смерть прокоментував міський голова Сергій Сухомлин:

«Останні тижні проблем з киснем вистачало. Ми іноді отримувати кисень на лікарню № 2 о другій годині ночі, коли він вже закінчився. Коли я побачив цей пост, дійсно була реакція — щось на так… Але поспілкувався з головним лікарем та директором — вони пояснили, що був технічний збій на 10-15 хвилин у суботу. Але запас кисню в лікарні є на тиждень, на 6 днів. Тому смерть точно не пов’язана з киснем. Ми обов’язково перевіряємо таку інформацію. Є заключення лікарів».

 

Міський голова переконаний, що такий резонансний допис у Facebook покійної житомирянки був написаний через страх та емоційну напругу. 

«Сталася така трагедія. Людина пішла життя — співчуття близьким. На жаль, цей ковід забирає життя людей, іноді навіть близьких друзів та знайомих, тому треба бути обережними, переш за все», — сказав Сергій Сухомлин. 

У лікарні № 1 також прокоментували смерть житомирянки, яка благала мера врятувати пацієнтів з реанімаційного відділення для сovid-хворих (ВІДЕО)


Будьте першим, хто прокоментував "Сергій Сухомлин прокоментував смерть житомирянки, яка «просила кисню»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*