Скандального заступника голови Житомирського Держгеокадастру звільнили з посади | Times ZT

Скандального заступника голови Житомирського Держгеокадастру звільнили з посади

Заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергія Музиченка звільнили з займаної посади. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Причини такого звільнення в Житомирському управлінні не пояснили, натомість зазначили, що Музиченка звільнили з посади за угодою сторін.

Сам же Сергій Музиченко — персона у Житомирі досить відома. Він один з небагатьох чиновників, який так довго протримався на керівних посадах у Житомирському управлінні Держгеокадастру та навіть виконував обов’язки керівника.

За його керівництва не обійшлося й без скандалів та відвертих сутичок між атошниками та представниками охоронної фірми, яку нібито найняли охороняти приміщення.

Діставалося йому й від активістів. Чиновника облили зеленкою та змусили написати заяву на звільнення. Але й це не поставило крапки у земельній кар’єрі пана Музиченка. І лише 9 червня 2019 року його все ж звільнили з Держгеокадастру за угодою сторін.

За словами активістів, найбільша заслуга пана Музиченка — ігнорування проблем атошників та невиконання своїх прямих обов’язків. Мало того, активісти підозрюють, що оформляв землі, призначені для атовців, на підставних осіб, а потім продавав їх.

Будьте першим, хто прокоментував "Скандального заступника голови Житомирського Держгеокадастру звільнили з посади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*