Відпустка на межі зриву: житомирян попереджають про "екологічну катастрофу" на чорному морі (ФОТО) | Times ZT

Відпустка на межі зриву: житомирян попереджають про “екологічну катастрофу” на чорному морі (ФОТО)

Море в Одесі позеленіло від величезної кількості отруйних речовин. Таке незвичайне явище спостерігають одесити та гості міста впродовж останнього тижня.

У соцмережах опубліковано вже безліч фотографій із пляжами, які вкривають смарагдові хвилі.

За словами відомого біолога та керівника ГО “Зелений лист” Владислава Балінського відомо, що цвітіння води у морі спричинене розмноженням у ній мікроскопічних організмів – ціанобактерій Nodularia spumigena.

Відповідне “цвітіння”, яке забарвлює воду в інтенсивний смарагдовий колір – явище досить рідкісне. Йому сприяють такі чинники, як рівень солоності та забруднення моря.

Зверніть увагу, що при контакті такої “зеленої” води зі шкірою можливий розвиток алергічних реакцій. Особливо небезпечною вода може бути для ніжної дитячої шкіри.

Згідно висновків експертів також відомо, якщо прилив біогенних елементів триватиме й надалі, а температурні позначки води у морі в раз-у-раз підвищуватимуться, то ймовірне виникнення задухи.

Подібне явище вже було зафіксовано у 2010 році. Це була екологічна катастрофа величезного масштабу, адже тоді у морі загинуло все живе, навіть мідії.

А ми нагадаємо, що з 31-го березня із Житомира до Одеси почав курсувати новий потяг № 247/248.

Поїзд курсує кожного дня та має вагони різних класів. Заявлена ціна на поїздку коливається від 175 гривень у плацкарті, до 380 гривень у купе. Ціна на люкс вагони стартує від 758 гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "Відпустка на межі зриву: житомирян попереджають про “екологічну катастрофу” на чорному морі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*