Спортсмени з Житомирщини привезли чотири медалі з Чемпіонату світу з пара-армреслінгу

В Анталії, що в Туреччині, 17–18 жовтня 2018 року відбувся Чемпіонат світу з пара-армреслінгу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та з порушеннями зору. У складі Національної збірної виступали восьмеро спортсменів з Житомирської області. Вони вибороли чотири медалі: одну срібну та три бронзові. Збірна України виборола третє загальнокомандне місце на чемпіонаті.

Срібну нагороду на ліву руку здобув Данюк Генадій (ураження опорно-рухового апарату). Бронзові нагороди вибороли: Хімич Олександр (на ліву та на праву руки) в категорії до 100 кг (порушення зору) та Дроздюк Світлана (на праву руку) в категорії до 65 кг (ураження опорно-рухового апарату).

Усі спортсмени – представники Житомирського регіонального центру «Інваспорт», вихованцями Житомирської ДЮСШ-інвалідів та членами спортивно-оздоровчого клубу «Фенікс» для людей з обмеженими фізичними можливостями (місто Новоград-Волинський).

Нагадаємо, що житомирянин здобув бронзу на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Спортсмени з Житомирщини привезли чотири медалі з Чемпіонату світу з пара-армреслінгу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*