Житомирського волонтера Олександра Таргонського нагородили Почесною грамотою Верховної Ради

Фото зі сторінки Олександра Таргонського у фейсбук

Сьогодні, 24 жовтня, під час позачергового засідання виконкому міської ради народний депутат Павло Дзюблик привітав та вручив житомирянину, волонтеру, члену виконкому Олександру Таргонському грамоту Верховної Ради.

«За вагомий особистий внесок в соціально-економічний та культурно-освітній розвиток регіону, активну громадську діяльність, сумлінну працю нагородити грамотою Верховної Ради Таргонського Олександра Сигізмундовича», – йдеться в розпорядженні голови Верховної Ради, яке зачитав нардеп.

Від себе Павло Дзюблик  додав, що йому дуже приємно, що така людина, як Олександр Таргонський, є членом місцевого виконкому і співпрацює з депутатами, аби передавати посильну допомогу військовим в зоні АТО.

У свою чергу Олександр Таргонський був приємно вражений відзнакою: «Це досить несподівано для мене. Але хочу сказати, що це не моя нагорода, я лише перевізник, експедитор. Це нагорода тим, хто збирає та передає на фронт необхідне».

Нагадаємо, що житомирянин Олександр Таргонський добре відомий в Житомирі та за його межами, як невтомний волонтер, який здійснює поїздки в АТО з перших днів війни.

Діана МІНАЄВА

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирського волонтера Олександра Таргонського нагородили Почесною грамотою Верховної Ради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*