Через прориви та аварію на котельні частина міста ще день може бути без тепла

Через прориви та аварію на котельні по вулиці Жуйка ще приблизно добу (24 жовтня) у деяких багатоповерхівках Житомира не буде опалення. Про це у телефонній розмові з кореспондентом Times.Zt повідомив директор «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

«Велика аварія на котельні по вулиці Жуйка. Вже все запустили та прогріли систему і о 2 годині ночі сталася аварія. Наразі ми працюємо над ліквідацією проблеми. Це 187 об’єктів. До вечора в кращому випадку, можливо до ночі, ми  вирішимо це питання. Також закінчуються роботи неподалік Міської ради. Після цього увесь центр буде з теплом», — пояснив він.

За інформацією директора комунального підприємства, з 959 житлових будинків до опалення вже підключені 570. Також тепло подали майже у всі дитячі садочки Житомира. Решта — в процесі підключення.

«Загалом у Житомирі 57 об’єктів соціально-культурної сфери та 959 житлових будинків, які обслуговує КП “Житомиртеплокомуненерго”. Станом на ранок запустили 37 котелень. До опалення підключені 570 житлових будинків та 37 садочків. Ще 2 садочки не підключені у зв’язку з ремонтом», — зазначив Дмитро Рогожин.

Нагадаємо, що тепло по всьому місту, за словами Дмитра Рогожина, мали увімкнути 23 жовтня. Раніше у Житомирі затвердили нові тарифи на централізоване теплопостачання. За інформацією міської ради, новий тариф на тепло для населення збільшиться приблизно на 12 %.

Будьте першим, хто прокоментував "Через прориви та аварію на котельні частина міста ще день може бути без тепла"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*