Світлана Самойлова із Новогуйвинська створює тюльпани, гортензії, соняхи, крокуси з синельного дроту, а кошти від продажу передає на ЗСУ (ФОТО)

Квіти

“Я колишня, але колишніх не буває, військовослужбовиця 95 бригади, старший лейтенант в запасі. За плечима маю 20 років служби. Звільнилася через 1,5 року після початку повномасштабного вторгнення за сімейними обставинами, оскільки мій чоловік теж військовий, а у нас троє дітей, – ділиться Світлана Самойлова із Новогуйвинська. – Звичайно, сидіти, склавши руки не змогла, тому почала шукати можливість як допомагати ЗСУ. Так і долучилася до місцевої волонтерської ініціативи “Об’єднані перемогою”. Дівчата збираються і плетуть маскувальні сітки, а я вдома плету кікімори. Взагалі-то я вже давно вишиваю – стрічками, бісером, але людям зараз це не цікаво, тому почала освоювати нові техніки, створювати різноманітні вироби і пропонувати придбати їх на благодійній основі. За особисті кошти купую матеріали, а усі виручені від реалізації передаю на закриття актуальних запитів. Це може бути “мавік”, тканина для сіток, грілки – що таке є нагальне, з чим воїни звертаються до нас, туди і йдуть гроші. В асортименті багато чого: декоративні вироби до свят – Нового року, Великодня, свічки різних форм. Робила декупаж пляшок, то кілька навіть поїхали у Німеччину, подруга придбала для знайомих. Багато продаю на благодійних ярмарках, які проводить волонтерська ініціатива “Об’єднані перемогою”.

Наразі до весняних свят пані Світлана підготувала оновлення – квіти різних кольорів з синельного дроту. Є тюльпани двох видів, соняхи, лілії, гортензії, крокуси. Каже, що надихалася ідеями з інтернету, практикувалася, аби вийшло естетично. Попередньо робить заготовки – окремо пелюстки, листки, а далі з’єднує між собою, доповнює додатковими елементами для реалістичності.

Можна придбати поштучно, зібрати букет з одного чи кількох видів/кольорів і презентувати рідним, коханим, друзям, колегам. Важливо, що таким чином ви не лише зробите комусь приємно і подаруєте гарні емоції та невянучу красу, але й задонатите на ЗСУ.

Придбати квіти можна в одному із магазинів у Новогуйвинську, а також безпосередньо звернувшись до Світлани Самойлової в особисті повідомлення у соцмережі Фейсбук – узгодити всі деталі, а квіти, за потребою, вона доставить у Житомир.

Юлія Демусь

Житомирянин Андрій Гадзинський захоплюється букіністикою і збирає малоформатні книги  (ФОТО)

У Житомирі для військових шиють ноші-волокуші: як підтримати волонтерську ініціативу (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Світлана Самойлова із Новогуйвинська створює тюльпани, гортензії, соняхи, крокуси з синельного дроту, а кошти від продажу передає на ЗСУ (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*