“Я колишня, але колишніх не буває, військовослужбовиця 95 бригади, старший лейтенант в запасі. За плечима маю 20 років служби. Звільнилася через 1,5 року після початку повномасштабного вторгнення за сімейними обставинами, оскільки мій чоловік теж військовий, а у нас троє дітей, – ділиться Світлана Самойлова із Новогуйвинська. – Звичайно, сидіти, склавши руки не змогла, тому почала шукати можливість як допомагати ЗСУ. Так і долучилася до місцевої волонтерської ініціативи “Об’єднані перемогою”. Дівчата збираються і плетуть маскувальні сітки, а я вдома плету кікімори. Взагалі-то я вже давно вишиваю – стрічками, бісером, але людям зараз це не цікаво, тому почала освоювати нові техніки, створювати різноманітні вироби і пропонувати придбати їх на благодійній основі. За особисті кошти купую матеріали, а усі виручені від реалізації передаю на закриття актуальних запитів. Це може бути “мавік”, тканина для сіток, грілки – що таке є нагальне, з чим воїни звертаються до нас, туди і йдуть гроші. В асортименті багато чого: декоративні вироби до свят – Нового року, Великодня, свічки різних форм. Робила декупаж пляшок, то кілька навіть поїхали у Німеччину, подруга придбала для знайомих. Багато продаю на благодійних ярмарках, які проводить волонтерська ініціатива “Об’єднані перемогою”.
Наразі до весняних свят пані Світлана підготувала оновлення – квіти різних кольорів з синельного дроту. Є тюльпани двох видів, соняхи, лілії, гортензії, крокуси. Каже, що надихалася ідеями з інтернету, практикувалася, аби вийшло естетично. Попередньо робить заготовки – окремо пелюстки, листки, а далі з’єднує між собою, доповнює додатковими елементами для реалістичності.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/426121543_3787071394856740_5609040811780612201_n-1024x768.jpg)
Можна придбати поштучно, зібрати букет з одного чи кількох видів/кольорів і презентувати рідним, коханим, друзям, колегам. Важливо, що таким чином ви не лише зробите комусь приємно і подаруєте гарні емоції та невянучу красу, але й задонатите на ЗСУ.
Придбати квіти можна в одному із магазинів у Новогуйвинську, а також безпосередньо звернувшись до Світлани Самойлової в особисті повідомлення у соцмережі Фейсбук – узгодити всі деталі, а квіти, за потребою, вона доставить у Житомир.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/425755427_3787071344856745_8998005389237044926_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/425800283_3787071261523420_9194258765783613609_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/425866145_3787071524856727_1078094855879882993_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/656b7c93-4a79-4ccc-8073-bb8c5e311aba-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/3cb4acf0-9c75-4d72-9268-7efd8adc4830-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/1cac1e10-b269-4b7a-bab6-b8d4384a2331-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/3ad16b35-f845-46b8-b6c1-3ea7218a2a11-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/559caeb1-4117-4a60-9250-a4c9509fa508-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/aafde281-ee3b-41d5-86c7-b26234acc031-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/425859583_3787071494856730_4551685772581464577_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/425800231_3787071434856736_6799708778408047308_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/234ad906-2b8a-4b2a-ac48-1b4978d4dfc0-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/d3f0b11f-ddb5-4a76-8529-8a8e3aaf3f8b-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/e4953a4e-cda7-47ab-88bf-9650888e2a84-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/a683bedf-c0ad-48ba-9b42-046dbcfec264-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/4862df53-0e0e-4044-8786-5ae0fc4f0c24-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/a7be552a-9611-46d0-ab08-a67f2d7d6b67-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/2e6917cb-4401-4334-84f6-106fde428893-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/431afa4b-07be-4e20-9233-774ca810a334-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/425812092_3787071411523405_4736297257277966069_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/d85201c2-edc6-4ec2-ba97-e6cb35f63176-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/14fe1b96-b7ed-4cdc-8251-5f8e7a435f95-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/54202945-5b95-486c-9941-161ac49f671e-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/4c70c7ab-e0e3-469c-96e4-0c1a08cf4b5b-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/92135e25-5f62-4f68-a09b-3878fdb3f731-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/a8babee7-0ce7-4cce-b228-6257fb794942-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/9d4a546f-dcd4-46e8-85bd-4deff9f9bc6e-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/5a2e39f0-0b0c-49e7-856d-89ba9f92b6db-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/10d12c60-1b00-43f6-ad12-99ec0a30ce09-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/427526185_3788546034709276_738199765717741464_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/427453439_3788546011375945_5999175859565672573_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/8e85e0b2-c993-40f8-90bc-8cb8c9c5c2aa-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/427540652_3788545998042613_3799463850260161266_n-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/427500827_3788545961375950_9006392588353981631_n-768x1024.jpg)
Юлія Демусь
Житомирянин Андрій Гадзинський захоплюється букіністикою і збирає малоформатні книги (ФОТО)
У Житомирі для військових шиють ноші-волокуші: як підтримати волонтерську ініціативу (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Світлана Самойлова із Новогуйвинська створює тюльпани, гортензії, соняхи, крокуси з синельного дроту, а кошти від продажу передає на ЗСУ (ФОТО)"