Театр “Чорний Квадрат” скоро в Житомирі!

22 березня в Житомирському телецентрі відбудеться комедійна вистава театру імпровізації “Чорний Квадрат” – “А-ля кобеля, або все, що рухається”.

Комедійна історія трьох друзів дитинства, які ось вже багато років в один і той же день зустрічаються і йдуть по одному і тому ж маршруту, щоб звести рахунки зі своїм минулим. Але цього разу система дала збій: один з них не прийшов, і в цьому виявилася замішана жінка. Що може допомогти розплутати всі вузли? Друзі, коньяк і інші жінки. Багато інших жінок!

Пити або не пити? Дзвонити або не дзвонити? Любити або не любити? Відповісти на деякі з цих питань героям допоможете ви, якщо прийдете на виставу, в якій акторам не доводиться ховатися під чужими іменами (Слава – В’ячеслав Никоноров, Миша – Михайло Співаковський, Сергій – Сергій Федорчук).

“Насправді усі історії, обіграні у виставі, в більшості своїй справжні. Само собою, ми трохи додали гостроти, але усе це узято з реального життя”, – розповідає один з авторів і акторів вистави Сергій Федорчук. “Тому і на сцені ми називаємо один одного справжніми іменами, так що глядач стає свідком абсолютно життєвої розмови друзів з ефектом “підглядання в замкову щілину””, – доповнює виконавець ролі головного героя В’ячеслав Никоноров.

На фестивалі “Театральна осінь-2013” комедія “А-ля Кобеля, або все, що рухається” отримала цілих чотири премії: “Кращий актор” – В’ячеслав Никоноров, “Кращий авторський сценарій” (Никоноров, Співаковський, Федорчук) і, звичайно ж, “Приз глядацьких симпатій”.

Тож приводів подивитись виставу задосить!

Квитки тут: https://cherniykvadrat.com/concert.php?id=5006

Слідкуйте за нами в Telegram: https://t.me/ChornKvadrat

Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби наших захисників та на потреби внутрішньо переміщених осіб.

Вистава відбудеться в безпечному форматі в безпосередній близькості до бомбосховища, на випадок повітряної тривоги. Маємо генератор.

Будьте першим, хто прокоментував "Театр “Чорний Квадрат” скоро в Житомирі!"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*