Цьогоріч третина переданої українським військовим допомоги не дійшла до військових частин

У 2023 році третина переданої українським військовим допомоги зникла на шляху до військових частин. Про це йдеться у заяві Державної митної служби України.

Повідомляється, що в результаті перевірок понад 9 тисяч фактів переміщення товарів гуманітарної допомоги на адресу 200 військових частин, було встановлено понад 3 тисячі випадків не підтвердження її надходження до військових частин.

Наразі результати моніторингу передані до правоохоронних органів для подальшого розслідування.

“З метою припинення виявлених порушень митного законодавства та притягнення винних осіб до адміністративної або кримінальної відповідальності митники направили 387 повідомлень про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ст. ст. 190, 358, 201-2 Кримінального кодексу України, а також складено 320 протоколів про порушення митних правил, де предметами правопорушень є товари гуманітарної допомоги,”

– зазначають у Державній митній службі.

Нагадаємо, що у липні стало відомо, що у Львові зникла гумдопомога для ЗСУ на 33 млн грн, яка мала бути доставлена військовим ще у жовтні 2022 року.

Нагадаємо також, що в вересні Кабмін змінив правила ввезення та обліку гуманітарної допомоги.

Будьте першим, хто прокоментував "Цьогоріч третина переданої українським військовим допомоги не дійшла до військових частин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*