Туск: Польща може тимчасово закрити кордон з Україною для торгівлі товарами

Туск: Польща може тимчасово закрити кордон з Україною для торгівлі товарами

У Польщі розглядають ймовірність розширення ембарго на інші групи українських продуктів, окрім збіжжя, та навіть про можливе повне перекриття кордону. Про це заявив польський прем’єр Дональд Туск.

«Я не приховую, що ми говоримо з Україною про тимчасове закриття кордону. Я готовий до жорстких рішень щодо кордону, але за погодженням з Україною»,

– наголосив Туск.

При цьому відомо, що Польща наполягатиме надалі на зменшенні обсягів ввезення української аграрної продукції до того рівня, що був до початку повномасштабної війни, оскільки нинішні обсяги, на думку поляків, є «неприйнятними».

При цьому польський прем’єр не зазначає чи планує Польща зменшити імпорт агропродукції з білорусі та росії, який наразі значно перевищує український та порушує європейські санкції.

«Ті ліміти, які пропонують Брюссель і Київ, для нас неприйнятні. Польща пропонуватиме в Брюсселі, щоб базовим періодом були не 2022–2023 роки, а час до війни»,

– акцентував Туск.

Вже завтра Дональд Туск планує зустрітися на сільськогосподарськиому саміті у Варшаві, де обговорить подальші кроки з лідерами протестувальників.

Будьте першим, хто прокоментував "Туск: Польща може тимчасово закрити кордон з Україною для торгівлі товарами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*