31 березня близько 19:00 на трасі Київ-Чоп поблизу с. Перемоги на Звягельщині сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередньою інформацією ГУНП, зіткнення відбулось між автомобілями «Opel Vivaro», за кермом якого перебувала 40-річна звягельчанка, та «Opel Vectra» під керуванням 28-річної жительки м. Запоріжжя. Відомо, що водійка першого автомобіля у момент зіткнення здійснювала маневр розвороту.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/8370daa915251368988969539d4030ef.jpg)
Внаслідок ДТП пасажирка «Opel Vectra», 31-річна жителька Полтавщини, отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до Звягельської багатопрофільної лікарні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/d9847ea3b0bc946ddafa8d6a2fc0304d-1.jpg)
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/a992d8edd5791c562de567c41bc6bdab.jpg)
Досудове розслідування триває.
Нагадаємо також, що на Бердичівщині під колесами потяга загинула 17-річна дівчина.
Будьте першим, хто прокоментував "У автотрощі на Звягельщині постраждала 31-річна мешканка Полтавщини (ФОТО)"