У багатоквартирних будинках Житомира почали встановлювати в укриттях двері з автоматичним відкриттям 

У Житомирі продовжують ремонтувати найпростіші укриття в багатоквартирних будинках. Наразі там встановлюють двері з автоматичним відкриттям. Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 6 вересня, розповів начальник управління житлового господарства Андрій Гуменюк. 

За його словами, на сьогодні вже 213 будинків міста беруть участь у програмі по встановленню автоматичної системи відкривання дверей:

«Хочу нагадати, що на одній з чергових сесії Житомирська міська рада виділила 5 млн. грн на ремонт укриттів у багатоквартирних будинках. Потім на виконкомі було затверджено порядок по проведенню поточного ремонту, в якому головною умовою була заміна та встановлення вхідних дверей у підвальне приміщення, з обов’язковим встановленням автоматичної системи відкривання дверей під час повітряної тривоги. Цей реєстр було сформовано по заявкам керуючих компаній та голів ОСББ, які виявили бажання взяти участь у даній програмі. На сьогодні в цьому реєстрі 213 будинків – це 288 найпростіших укриттів. Ця цифра буде змінюватися». 

Він також додав, що наразі встановили 41 двері з автоматичним замком у 30-ти будинках Житомира:

«На сьогодні дана система вже функціонує в 30-ти будинках – у 41 укритті. Вже встановлена автоматична система відкривання дверей. У деяких будинках встановлювали тільки замки, у більшості ж була потреба у встановленні та заміні дверей. Зараз в процесі виготовлення підрядними організаціями 83-х дверей і 122-х блоків управління замками».

Нагадаємо, у Житомирі по модульним укриттям встановять камери відеоспостереження.

Будьте першим, хто прокоментував "У багатоквартирних будинках Житомира почали встановлювати в укриттях двері з автоматичним відкриттям "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*