У Бердичеві сфотографували собаку із трупом кошеняти у пащі (ФОТО 18+)

Проблема великої кількості агресивних безпритульних собак, які збираються у зграї на вулицях Бердичева, а потім нападають на перехожих, набирає обертів.

Місцеві постійно скаржаться на псів, які живуть під відкритим небом біля житлових будинів, на ринках та навіть поблизу дитячих садочків. Більшість публікацій можна побачити на сторінці пабліку Підслухано в Бердичеві в соцмережі:

“Знову про наболіле….Нізгурецька у полоні агресивних собак. Дітей на вулицю відпустити страшно, та й самій йти на роботу і молитись …..чому міська влада не звертає на це уваги???? Мабуть просто їх це не стосується!!!Який вихід??? Як з ними боротися????”, – пише бердичівлянка Юличка Горобчук.

Сьогодні ж, 20 серпня, у “Фейсбуці” оприлюднили світлину із собакою, яка несе у пащі вже неживого котика. Люди обурюються, мовляв, це одна з тварин, яка живе у зграї, що постійно перебувають поблизу “Дитячого світу” та закликають мера врегулювати нарешті проблему із безпритульними тваринами в місті, побудувавши вже давно обіцяний притулок.

“Одна з сімейства “нешкідливих” собачок, які мешкають на “Дитячому світі”.”, – йдеться в текті публікації.

Нагадаємо, що у Бердичеві безпритульна собака пошматувала дитину

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві сфотографували собаку із трупом кошеняти у пащі (ФОТО 18+)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*