У білорусі обурені падінням уламків української ракети ППО

Вчора, під час чергової масованої атаки російських терористів на українські міста, у білорусі впали уламки української ракети комплексу С-300. Тут таки місцеві можновладці здійняли галас, почали розслідування та навіть викликали на коврик українського посла. А сьогодні зранку і взагалі заявили, що падіння уламків вказаної ракети – це провокація українських військових.

І все б нічого, якби такі здивування білорусів не були абсурдними по своїй суті. Усі ці місяці територія сусідньої білорусі практично здана в оренду російським військам. Більше того, за даними моніторингової групи “Беларускi Гаюн”, лише за перші три місяці війни з території білорусі по українській землі було завдано понад 600 ракетних ударів.

Відтак, падіння уламків української ракети на території білорусі – не що інше, як результат російської агресії і політики путінського режиму. Тож винних лукашенку варто шукати у дзеркалі та у іншій сусідній країні.

А щодо радощів росіян, накшталт “Ну тепер все, ОДКБ розпочне війну проти України. Догралися, хохли! То трактор у Польщі, тепер – Білорусь”, то це не викликає нічого окрім посмішки. Вірменія і досі не дочекалася допомоги ОДКБ. А вступ білорусі у війну є абсурдним. Вона вже у війні. Лукашенко та його режим – з боку окупантів, а звичайні білоруси, партизани та справжні воїни – разом з українцями воюють проти терористів та загарбників. А щодо бомбардувань, то з боку білорусі вони і так постійні, а от у відповідь їх поки не було. Поки.

Юрій Федоренко

Будьте першим, хто прокоментував "У білорусі обурені падінням уламків української ракети ППО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*