У російській Держдумі закликали оголосити Україні війну

Сьогодні, 2 березня, на тлі обговорень позаштатної ситуації (театру) в Брянській області член комітету держдуми з оборони Віктор Соболєв заявив, що росії «абсолютно точно» потрібно закінчувати «сво» та розпочинати справжню війну.

“Жодних червоних ліній щодо України у нас не залишилося.

Нам вже абсолютно точно потрібно закінчувати спеціальну військову операцію та починати вести справжню війну. Зі знищенням коштів та об’єктів комунікацій, з висвітленням доставок озброєнь, і зробити це треба було давно,”

– заголосив член думського комітету Соболєв.

Певно у Держдумі і досі не зрозуміли, що сво – це просто назва війни, яку ще рік тому почала росія. А такими голосними заявами можна налякати хіба що росіян, бо в українців це викликає лише подив та посмішку.

Оголошення війни Україні призведе на росії до катастрофічних наслідків. І путін це розуміє. Ось чому заяви представників Держдуми ні що інше як дешевий популізм.

Зазначимо, що у разі оголошення війни усі країни-члени ООН зобов’язані будуть розірвати дипломатичні, економічні, військові відносини з росією. Що по суті буде початком кінця для росії.

Будьте першим, хто прокоментував "У російській Держдумі закликали оголосити Україні війну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*