У Тетерівській ОТГ діти поєднали LEGO та туризм

У Тетерівській територіальній громаді пройшов конкурс дитячої творчості «Тетерівська ОТГ туристична».  Роботи юних талантів виявились не такі, як ми звикли бачити зазвичай, адже конкурс був з LEGO конструювання.

Конкурс організували до Дня туризму. Показати свої роботи виявили бажання не лише найменші жителі Тетерівської громади, а й декілька дітей з Житомира. Загалом у конкурсі взяли участь близько сотні дітей з урахуванням колективних робіт. Вік маленьких учасників – з 4 до 13 років. Переможців визначили у трьох вікових категоріях. Усі діти отримали подарунки.

«Мета конкурсу – це розвиток творчих здібностей дітей саме в туристичному напрямку. Наша громада туристична і ми хотіли подивитись, як діти бачать через LEGO об’єкти нашої туристичної громади», ─ розповіла начальник відділу культури і туризму Тетерівської ОТГ Валентина Дверник.

Конструктори LEGO обрали не випадково: таким чином намагались збільшити живе спілкування між дітьми.

«LEGO зараз дуже популярне серед дітей. Взагалі це альтернатива нашим планшетам та смартфонам. Краще, коли діти спілкуються один з одним і складають роботу з конструктора», ─ пояснила чиновниця.

Аліна ДОМБРОВСЬКА


Раніше: LEGO у дитячих садочках на заняттях від математики до фізкультури – це вже реально 

Будьте першим, хто прокоментував "У Тетерівській ОТГ діти поєднали LEGO та туризм"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*