Скільки водіїв на Житомирщині отримали штрафи за перевищення швидкості цього тижня

З 8 жовтня патрульна поліція Житомирської області тестувала лазерний радар TruCam для вимірювання швидкості транспорту. Перший тиждень водіїв не штрафували, а вже з 15 жовтня правоохоронці склали близько ста протоколів за перевищення на аварійно-небезпечних ділянках – автодорогах області міжнародного значення М-07 Київ–Ковель–Ягодин та М-06 Київ–Чоп.

Про це у коментарі Times.Zt розповіла прес-секретар патрульної поліції Аліна Панасюк.

«З 15 жовтня по 12 годину 19 жовтня патрульні склали близько ста протоколів. Близько 65 з них – за перевищення допустимої швидкості на 20 км/год, що передбачає штраф 250 грн, решта – на 50 км/год, штраф 510 грн відповідно», – пояснила вона.

Зазначимо, що патрульна поліція використовує радари TruCam із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- та відеофіксацію порушень. А на автотранспорті поліцейських увімкнені проблискові маячками синього кольору.

Як раніше писав Times.ZT, за весь час роботи патрульної поліції на Житомирщині за перевищення швидкості не оштрафували жодного водія. Причиною стало те, що у поліцейських не було спеціальних приладів для фіксації швидкості. Натомість коли працівники управління дорожнього будівництва та інфраструктури ЖОДА перевірили декілька обласних доріг, то виявилося, що 90 % водіїв швидкість перевищують. Між тим, раніше ми писали про статистику на дорогах Житомирщини за вересень: патрульні виявили 103 нетверезих водії, 132 дорожньо-транспортні пригоди, 293 протоколи, передані для розгляду у суді та 3700 постанов правоохоронці виписали водіям на дорогах області. Варто зазначити, що з 27 вересня 2018 року в Україні зросли штрафи за порушення ПДР. За деякі правопорушення доведеться платити аж у 20 разів більше.

Нагадаємо, що депутати Верховної Ради ухвалили законопроект законопроект № 8492 у першому читанні. Згідно з цим документом, в Україні в 17 разів збільшать штраф за непристебнутий пасок безпеки. Коли й на скільки – читайте за посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "Скільки водіїв на Житомирщині отримали штрафи за перевищення швидкості цього тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*