У центрі Житомира встановлять пам’ятник Маріанні Поплавській

У центрі Житомира планують встановити пам’ятник відомій акторці Маріанні Поплавській, яка загинула у страшній ДТП під Києвом. З такою ініціативою до міської влади звернулись її друзі та колеги із команди КВК «Дівчата із Житомира». А вже найближчим часом вони вирішать питання розміщення пам’ятника з головним архітектором міста.

«На жаль, це визнання та народну любов Марина отримала лише після загибелі. Ми б хотіли, щоб пам’ять про неї була не лише у відео чи передачах про неї, але й у нашомі місті. Вона на це заслуговує», – розповіла подруга Маріанни Олена Розенблат.

Друзі та колеги відомої житомирської акторки хочуть не просто встановити пам’ятний знак, а увіковічнити ту позитивну та усміхнену Марину Поплавську, якою вона завжди була у житті та якою її знали українці. Тож і пам’ятник, на думку колег акторки, має передавати ті емоції людям.

«Поки що ми не обговорювали детально, яким має бути пам’ятник. Попередньо, ми вирішили, що він не має бути з каменю чи граніту, як на кладовищі. Можливо, бронза чи щось подібне. Для себе ми обговорювали, що пам’ятник має бути схожим на пам’ятник Утьосову в Одесі, який, можна сказати, підіймає людям настрій. Попередньо ми хотіли встановити його в одному зі скверів Житомира. Вже на сесії, коли озвучили цю ідею, нас підтримали та запропонували для його встановлення людне місце. Можливо – вулиця Михайлівська», – пояснила пані Олена.

ФОТО: dreamstime.com

Проте остаточне місце для пам’ятника колеги вирішать спільно з головним архітектором міста.  

«Треба щоб над цим питанням попрацював архітектор. Бо Марина завжди була живою людиною і не треба їй робити якісь пам’ятники в якомусь сквері, де немає людей, вона повинна бути з людьми. Це може бути, наприклад, десь на Михайлівській», – сказав Сергій Сухомлин.

Що ж до фінансування пам’ятника, то його будуть виготовляти за рахунок команди «Дизель студіо» та інших колег артистки.

«Ми проговорювали це питання з учасниками “Дизель шоу” а також іншими людьми з шоу-бізнесу. Мова йшла про те, що вони готові долучитися до встановлення цього пам’ятника, можливо, влаштувати концерти зі збором коштів. Ми не сподіваємося і не розраховуємо на місто. Хоча, якщо місто буде мати бажання, воно може долучитися»,  – розповіла Олена Розенблат.

Нагадаємо, що Марині Поплавській присвоїли звання «Почесний громадянин Житомира» посмертно.

Будьте першим, хто прокоментував "У центрі Житомира встановлять пам’ятник Маріанні Поплавській"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*