У центрі Житомира встановлять пам’ятник Маріанні Поплавській | Times ZT

У центрі Житомира встановлять пам’ятник Маріанні Поплавській

У центрі Житомира планують встановити пам’ятник відомій акторці Маріанні Поплавській, яка загинула у страшній ДТП під Києвом. З такою ініціативою до міської влади звернулись її друзі та колеги із команди КВК «Дівчата із Житомира». А вже найближчим часом вони вирішать питання розміщення пам’ятника з головним архітектором міста.

«На жаль, це визнання та народну любов Марина отримала лише після загибелі. Ми б хотіли, щоб пам’ять про неї була не лише у відео чи передачах про неї, але й у нашомі місті. Вона на це заслуговує», – розповіла подруга Маріанни Олена Розенблат.

Друзі та колеги відомої житомирської акторки хочуть не просто встановити пам’ятний знак, а увіковічнити ту позитивну та усміхнену Марину Поплавську, якою вона завжди була у житті та якою її знали українці. Тож і пам’ятник, на думку колег акторки, має передавати ті емоції людям.

«Поки що ми не обговорювали детально, яким має бути пам’ятник. Попередньо, ми вирішили, що він не має бути з каменю чи граніту, як на кладовищі. Можливо, бронза чи щось подібне. Для себе ми обговорювали, що пам’ятник має бути схожим на пам’ятник Утьосову в Одесі, який, можна сказати, підіймає людям настрій. Попередньо ми хотіли встановити його в одному зі скверів Житомира. Вже на сесії, коли озвучили цю ідею, нас підтримали та запропонували для його встановлення людне місце. Можливо – вулиця Михайлівська», – пояснила пані Олена.

ФОТО: dreamstime.com

Проте остаточне місце для пам’ятника колеги вирішать спільно з головним архітектором міста.  

«Треба щоб над цим питанням попрацював архітектор. Бо Марина завжди була живою людиною і не треба їй робити якісь пам’ятники в якомусь сквері, де немає людей, вона повинна бути з людьми. Це може бути, наприклад, десь на Михайлівській», – сказав Сергій Сухомлин.

Що ж до фінансування пам’ятника, то його будуть виготовляти за рахунок команди «Дизель студіо» та інших колег артистки.

«Ми проговорювали це питання з учасниками “Дизель шоу” а також іншими людьми з шоу-бізнесу. Мова йшла про те, що вони готові долучитися до встановлення цього пам’ятника, можливо, влаштувати концерти зі збором коштів. Ми не сподіваємося і не розраховуємо на місто. Хоча, якщо місто буде мати бажання, воно може долучитися»,  – розповіла Олена Розенблат.

Нагадаємо, що Марині Поплавській присвоїли звання «Почесний громадянин Житомира» посмертно.

  • 304
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У центрі Житомира встановлять пам’ятник Маріанні Поплавській"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*