У Житомирі комунальні підприємства буде оснащено сонячними електростанціями

Незабаром комунальні підприємства Житомира буде оснащено сонячними електростанціями різної потужності. Крім того, місту передадуть грантову допомогу у вигляді двох газопоршневих машин.

Про це вчора, 6 вересня, розповів міський голова Сергій Сухомлин під час зустрічі з журналістами.

«На сьогодні ми вже розробили декілька проєктів. Це і сонячні електростанції для комунальних підприємств, і думаю, що на найближчу сесію ми вже будемо виносити всі ці проєкти. В кожному великому підприємстві: водоканал, теплокомуненерго, трамвайно-тролейбусному управлінні, у них є свої підстанції. Ми не кажемо, що ми будемо будувати величезну одну станцію, але якщо, наприклад, на водоканалі станція першого підйому чи весь водоканал десь 400 кВт на годину цілодобово використовує, то будуємо станцію на 400 кВт. Зрозуміло, що влітку вона повністю закриє потребу. Взимку це буде всього 15%. Але в середньому десь 50% від цього об’єму ми зможемо зекономити, бо за рахунок сонця буде подаватися ця електроенергія на об’єкти. 

Так само на сьогодні ми маємо отримати теж грантову допомогу – дві газопоршневі машини. Це газогенератори на об’єкти теплокомуненерго на 600 кВт та 1 МВт», – роз’яснив мер Житомира.

Нагадаємо, «Ми все ж мали надію, що в цьому році війна закінчиться»: мер Житомира про ремонт тротуарів і скверів.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі комунальні підприємства буде оснащено сонячними електростанціями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*