У Житомирі майстер Єлєна Алєксандрова безкоштовно відновлюватиме брови онкохворим жінкам

У Житомирі майстер Єлєна Алєксандрова безкоштовно відновлюватиме брови онкохворим жінкам

Житомирянка Єлєна Алєксандрова  – міжнародний майстер-тренер з досвідом більше 10 років, яка працює у сфері краси (татуаж брів, губ, очей, стрілок, пудрові брови, волосковий татуаж, мікроблейдинг) та навчає інших.

Розповідає, що ще до початку повномасштабного вторгнення виникла ідея  підтримати жінок, які борються з онкозахворюванням чи вже здолали рак. Зокрема, вирішила допомогти їм повернути впевненість у собі завдяки відновленню брів. Вже у період війни пройшла кілька курсів, практикувалася за кордоном,  аби досягнути бажаного рівня. Нещодавно оголосила про старт своєї благодійної ініціативи  і наразі триває запис тих, хто може отримати послугу безкоштовно.

«Я давно бачила, яким чином можна відновити натуральні брівки онкохворим жінкам. Війна поставила на паузу реалізацію задуманого, але я не відмовилася від цього, а навпаки – вдосконалювала навики, адже обличчя тих, хто пройшов чи проходить такий складний шлях до одужання і повернення до повноцінного життя –  не допустить помилок, – наголошує Єлєна Алєксандрова.  –   Потрібно відчувати впевненість на всі  100% у свій роботі і у результаті, щоб зробити цих жінок щасливішими. Раніше ми з подружками постійно збирали кошти та речі на діток-сиріт або на потреби в лікарні, нині ж вирішила, що можу використати свій досвід та вміння з користю для  інших. Якихось чітких термінів  не ставлю: я готова до роботи, пропоную свої послуги «Перманентний макіяж у техніці пудровий волосок» і чекаю на звернення від тих, кому це потрібно і важливо. Використовую виключно професійні та якісні матеріали, у соцмережах можна переглянути приклад моїх попередніх робіт. Переконана, що таким чином вдасться не лише покращити загальний настрій кожної, але й зробити невеличкий внесок у її  одужання: дивлячись у дзеркало жінки з новими брівками відчуватимуть себе щасливішими, впевненішими і це стане ще одним поштовхом до перемоги над недугою».

Отримати детальнішу інформацію  та здійснити запис жінки з онко можуть  на сторінці майстра у соцмережі Інстаграм.

Юлія Демусь

У Ботсаду в Житомирі квітне тюльпанове дерево (ФОТО)

«Сильні люди вільного міста»: де можна придбати брендовану та сувенірну продукцію із символікою Житомира (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі майстер Єлєна Алєксандрова безкоштовно відновлюватиме брови онкохворим жінкам"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*