У Житомирі не планують випускати на маршрути додатковий електротранспорт

Відсьогодні, 17 лютого, у Києві відновили роботу електротранспорту. На маршрути випустили всі тролейбуси та трамваї, які не курсували з 23 грудня 2022 року. Це пов’язано з тим, що впродовж цього робочого тижня немає дефіциту потужності в енергосистемі, і як наголосили в «Укренерго», найближчим часом цей дефіцит не прогнозують. 

У Житомирі наразі на лінії працює близько 55 тролейбусів, поки що збільшувати їх кількість – не планують.

«У нас і їздив електротранспорт раніше, просто ми випустили його не повністю. Якщо буде потреба, то будемо пробувати випускати більше, але тут залежить від енергетиків, бо кількість електроенергії є, а пропускної спроможності – немає, і у нас до цієї пори ніхто нічого не відновив, там, де було пошкоджено. Зараз, поки що, у нас по місту їздить близько 55 тролейбусів», – зазначив заступник міського голови Олександр Шевчук.

Що стосується роботи трамваїв, то поки що ситуація не дозволяє відновити їх роботу. 

«Якщо говорити про трамваї, то зараз з ними трохи інша ситуація. По всіх містах України знімають показники фактичного споживання. У нас зняли, якщо не помиляюся, у вівторок. Сьогодні (17 лютого – авт.) максимально знімають Київ. І через два тижні по кожному регіону будуть введені ліміти», – додав Шевчук. 

Наразі роботу трамваїв зупинено через дефіцит електроенергії. Проте, частково дублює маршрут трамваїв новий комунальний автобусний маршрут №2. Він курсує від майдану Перемоги до М’ясокомбінату. 

Нагадаємо, у Житомирі не планують відновлювати рух трамваїв (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі не планують випускати на маршрути додатковий електротранспорт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*