Житомиром курсуватиме автобус за новим маршрутом: майдан Перемоги – М’ясокомбінат

У Житомирі запрацює новий автобусний маршрут №2. Він курсуватиме від майдану Перемоги до М’ясокомбінату. Мовиться про автобуси, які нещодавно Житомиру передав Таллінн.

Про це йшлося під час позачергового засідання виконавчого комітету сьогодні, 6 лютого.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, у зв’язку з проблемами з електропостачанням по Україні, Житомир не може випустити на маршрут увесь електротранспорт:

«Усі знають, яка зараз ситуація з електропостачанням по всій Україні. В Житомирі у нас ще більш-менш все, але, ми не будемо казати, скільки наше обленерго, РЕМ і наші комунальні служби роблять для того, щоб люди не відчували на собі незручності масових відключень світла.

Ми постійно відключаємо котельні, щоб в час пік знизити використання електрики. Водоканал відключає свої об’єкти, знімається транспорт. Все це для того, щоб автоматика не вимикала по місту світло. І тому людям здається, що все відбувається саме собою. Тому ми вимушені максимально залучати транспорт, що не живиться від електрики, і тут величезна подяка Таллінну, за те, що передали нам автобуси, і у нас є можливість вивести їх на додаткові маршрути».

Перевізник маршруту – Житомирське ТТУ. Уже завтра на цей напрямок вийде 8 автобусів. Інтервал руху 8-9 хвилин. 

Нагадаємо, «Дії» можна оформити виписку про місце проживання.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиром курсуватиме автобус за новим маршрутом: майдан Перемоги – М’ясокомбінат"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*