Житомирян запрошують на перегляд кінострічки та збір коштів на дрони для ЗСУ

Усіх охочих житомирян запрошують на благодійний показ кінофільму «Максим Оса: золото Песиголовця». Показ фільму відбудеться 9 лютого о 17:50 у спеціалізованому дитячому кінотеатрі ім. І. Я. Франка.

Захід ініційований творчим колективом ТОВ «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова», управлінням культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації та управлінням культури Житомирської міської ради.

Стрічка являє собою мікс з елементів коміксу та оригінальної історії, вигаданої сценаристами. За твердженням творців, це козацький трилер про небезпечні пригоди січовика з захоплюючим сюжетом, поєднання детективу, фентезі, містики і трилеру.

На показ завітає і творча команда, яка працювала над створенням фільму: сценарист Андрій Бабік, акторки Анастасія Михальчук і Альбіна Корж, а також генеральний продюсер ТОВ «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова» Валерій Боровик. В приміщенні кінотеатру відбудеться їх зустріч з глядачами.

Вхід безоплатний. Однак кожен бажаючий може долучитися до збору коштів, які будуть скеровані на придбання бойових дронів «ОСА».

Забронювати місця можна вже зараз на сайті кінотеатру: http://frankocinema.zt.ua/

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на перегляд кінострічки та збір коштів на дрони для ЗСУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*