У Житомирі оберуть найкрасивішу студентку (АНОНС)

Уже сьогодні, 24 вересня, відбудеться фінал конкурсу «СтудМіс України – Житомирщина». Учасниць очікують не лише призи, а переможницю – титул найкрасивішої студентки області. Дівчата отримають ще й можливість представляти наше місто в міжнародних модельних агенціях.

Нещодавно у Домі української культури на прес-конференції 19 конкурсанток розповіли про себе та свої плани на життя. Організатори конкурсу краси наголосили, що місце проведення прес-конференції обрали не випадково. На початку минулого століття господинею цього дому була «Місіс Житомир», яка отримала цей титул 116 років назад.

Регіональний координатор конкурсу краси «СтудМіс України – Житомирщина» Світлана Невмержицька розповіла про масштабність дійства.

«Наразі цей конкурс вважається наймасштабнішим заходом України. Подібні регіональні етапи відбуваються у кожній області. Після цього всі переможниці регіональних етапів з’їжджаються до Києва на фінал конкурсу «СтудМіс Україна». Вони отримають можливість поборотися  за участь у міжнародному конкурсі краси World Miss University. Наших красунь чекає захоплююча подія», – розповіла Світлана Невмержицька.

Конкурсантки та організатори запрошують всіх житомирян та гостей міста на неймовірне свято краси, яке відбудеться 24 вересня о 19:00 у приміщенні Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги.

Аліна ДОМБРОВСЬКА


Нагадуємо: В Житомирі 15 липня відбувся “Фестиваль краси та спорту 2018”

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі оберуть найкрасивішу студентку (АНОНС)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*