Дивись українське: в Житомирі відбулась прем’єра фільму «Позивний “Бандерас”»

Увечері 11 жовтня житомирському глядачеві відкрилась нова сторінка вітчизняного кінематографу, яка продовжує серію військових екшенів. На презентацію нової української кінострічки до Житомира завітали головні творці фільму: режисер Заза Буадзе, який працював над фільмом «Червоний», а також виконавці головних ролей Юлія Чепурко та Олег Шульга.

«Я сподіваюсь, що для глядача це кіно буде не тільки про війну. Це про наше життя, про нас самих, про наш біль, любов та надію. Про все про це, але тільки у жанрі військового детектива. Це якщо говорити дуже коротко», – розповів режисер фільму.

Головному актору Олегу Шульзі не з кадрів телебачення відомо про війну на Сході. Він також у 2014 році, як і його персонаж у фільмі, пішов добровольцем до зони бойових дій.  Бойовий досвід і консультації офіцерів допомогли максимально передати атмосферу під час зйомок фільму.

На думку Юлії Чепурко, українське кіно переживає певний «бум», тому що кожного місяця випускається по 2-3 нових фільми вітчизняного виробництва.

«Звісно, хотілося, щоб “бум” був не тільки у виробництві українського кіно, але ще й в у кінотеатрах, у глядацькому залі, щоб квитки купувались, щоб актори ставали зірками та щоб глядачі йшли на прізвища акторів, режисерів, операторів», – пояснила акторка.

Після завершення сеансу глядачі обговорили з творцями фільму курйозні моменти зйомки, магічні співпадіння, які відбувалися під час зйомок та поділились своїми враженнями від перегляду.

Юрій МЕЛЬНИК


Дивіться також:

Будьте першим, хто прокоментував "Дивись українське: в Житомирі відбулась прем’єра фільму «Позивний “Бандерас”»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*