У Житомирі покажуть фільм, знятий за мотивами повісті Кузьми Скрябіна (ВІДЕО)

Уже 4 вересня о 17:00 у кінотеатрі Україна відбудеться допрем’єрний показ фільму «Місто, в якому не ходять гроші», знятого за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна). Також у рамках показу у Житомирі відбудеться зустріч із режисеркою фільму Ганкою Третяк та сценаристом Андрієм Хохолкіним.

Житомир стане одним з перших міст України, у яке завітають творці фільму з доприм’єрним показом. Перед Житомиром знімальна команда завітає до Луцьку та Ковеля, а після старту прем’єри — до Львова, Ужгорода, Харкова, Дніпра та ще кількох міст.

За словами режисерки, робота над фільмом тривала близько п’яти з половиною років. А сама кінострічка відзнята за рахунок приватних коштів компанії Gankafilm. Загалом на все витратили 3 млн 200 тис. грн.

Під час пошуку ідеї для нового фільму Ганка Третяк прочитала повість Кузьми — «Місто, в якому не ходять гроші» і одразу вирішила зробити екранізацію. Працювати над фільмом почали спільно з Кузьмою у січні 2013 року, а вже навесні наступного року розпочали зйомки.

Серйозні зміни у процес створення кінострічки внесла трагічна загибель Андрія Кузьменка. Тож усі заплановані прес-конференції команда одразу скасувала. А далі взагалі припинили говорити про фільм та зникли з медіапростору.  Замість цього почалася активна робота над створенням фільму.

Під час створення сценарію діалоги з повісті «Місто, в якому не ходять гроші», які писав Скрябін, залишили без змін. А от автором саундтреку до фільму, замість Кузьми, став сучасний діджитал-композитор Євген Чистяков. Тому у фільмі глядачі не почують жодної пісні Андрія Кузьменка, зате його голос, як оповідача, буде звучати за кадром.

«Діалогів ми не змінювали навіть тоді, коли розуміли, що певні репліки, сказані головною героїнею, асоціюватимуться з Кузьмою, з його стилем висловлюватися. Таким було наше рішення. Файл із його голосом був записаний ще до 2013 року. У нас були плани, що Кузьма стане саунд-продюсером фільму, але до зйомок фільму ми підійшли вже без нього», — пояснила Ганка Третяк.

На широких екранах кінострічка з’явиться 13 вересня. А прем’єра запланована на 12 вересня у київському кінотеатрі «Жовтень».

Крім того, за словами режисерки, фільм хочуть реалізувати самостійно, тож планують знайти власний підхід до співпраці з кінотеатрами.

«Головна думка цього фільму — привернути увагу людей до важливості усвідомлення свободи, як основної цінності та важливості життя, аби не витрачати його на другорядне. Натомість концентруватися на тому, що важливо для суспільства загалом. За жанром фільм є драмою з елементами фантасмагорії та трилера», — пояснила режисерка.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі покажуть фільм, знятий за мотивами повісті Кузьми Скрябіна (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*