У Житомирі судитимуть чоловіка, який збував російську пропагандистську літературу | Times ZT

У Житомирі судитимуть чоловіка, який збував російську пропагандистську літературу

Прокурори Житомирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно житомирянина за фактом зберігання та збуття творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, національну та релігійну нетерпимість.

За інформацією ГУНП Житомирщини, 43-річний житель обласного центру , маючи у своїй бібліотеці декілька примірників книги В. Істархова «Удар русских богов» (видання 1997 та 2007 років), перевіз їх до букіністичного магазину своєї цивільної дружини, аби продати. Більше того, широко афішував продаж пропагандистської літератури в інтернет-мережі, розмістивши на сайті крафтових виробів відповідне оголошення.

За висновком експертів, вилучені з магазину книги пропагують культ насильства і жорстокості та включені до списку «Перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини», затвердженого наказом Держкомтелерадіо.

Тепер любителю російської пропаганди загрожує покарання від штрафу – до трьох років обмеження волі.

Нагадаємо також, що у Житомирі викрили двох прихильників путіна.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі судитимуть чоловіка, який збував російську пропагандистську літературу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*