Наукові досліди, сучасні технології та цікаві експерименти: у Житомирі вдруге відбудеться Space Tech Fest

Симулятор військового літака, планетарій, віртуальна реальність та, звичайно, роботи, – усе це зможуть побачити усі бажаючі під час другого фестивалю науки і техніки Space Tech Fest, який цього року відбудеться у Житомирському державному технологічному університеті 29 вересня.

За словами організаторів, на фестивалі знайдеться багато цікавого для всієї родини. Для цього в одному місці зібрали найцікавіші експонати з музеїв авіації та додали ще й власні розробки університету. Тож кожен охочий зможе їх потестувати.

Під час фестивалю, запевняють організатори, відвідувачі поринуть у світ  віртуальної реальності та отримають незабутні відчуття від нових VR-технологій. А ще спробують себе в якості справжнього пілота та зможуть підкорити небо на авіатренажері.

Функціонуватиме й цифровий планетарій, де учасники фестивалю зможуть подивитися науково-популярні фільми та навіть вивчати зоряне небо.

Також на території ЖДТУ розмістять виставку сучасної військової техніки.

Для майбутніх науковців будуть працювати хімічна та фізична лабораторії з цікавими експериментами, а дітлахи разом із батьками зможуть побудувати  велетенського робота у Lego-центрі.

Не залишаться осторонь і любителі сучасних технологій, адже в університеті працюватиме IT-лекторій. Під час фестивалю також можна буде дізнатися про сучасні технології 3D-друку та отримати нові знання від Музею космонавтики ім.С. П. Корольова та Музею коштовного і декоративного каміння.


Нагадуємо: Фестиваль науки і техніки “SpaceTechFest” пройшов у Житомирі

Будьте першим, хто прокоментував "Наукові досліди, сучасні технології та цікаві експерименти: у Житомирі вдруге відбудеться Space Tech Fest"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*